Kadınların zevk noktaları

Klitoris kadınlar için en güçlü etkiye sahip zevk noktalarından biridir. Klitorisin kadın cinselliğinin merkezi olduğu bile söylenir. Klitorisi doğru bir şekilde uyarmayı başaran kişi, kadının defalarca orgazm olmasını sağlayabilir. Vajinanın üst kısmında bulunan küçük bir çıkıntı olan klitorisin büyük bir hazzın kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Klitorisi uyarırken sabırlı, yavaş ve nazik olmanız uyarılmayı kolaylaştıracaktır.

Yine çok sık duyulan ama nerede olduğu birçok kişi tarafından bilinmeyen G noktasına gelelim. “Kadınlarda g noktası, kadınların g noktaları ve kadının g noktası nerededir?” gibi konular sıklıkla merak ediliyor G noktasının, vajinanın girişinden 4 cm kadar sonra olduğu söyleniyor. Bu nokta aynı zamanda kadınların prostat noktası bu sebeple de dokunulduğunda kadına büyük bir haz veriyor.

U noktası, kadınların haz noktaları arasında yer alıyor. Vajinanın üst bölümünde yer alan ve idrar noktasının iki yanını oluşturan bu bölgeye dokunulması bazı kadınlar için büyük bir haz kaynağıdır. Özellikle penisin U noktasına dokunması bir kadını tahrik edecek şeylerden biridir.

Kadının hassas noktaları arasında yer alan bir başka bölge olan kalçalar ise uyarılmaya oldukça yatkın bir bölgedir. Partnerinizi öperken ellerinizi kalçasında nazikçe gezdirebilirsiniz. Kalçalar uyarılma sonrasında sertlikten hoşlanır.

Ön sevişme sırasında bir kadının dudaklarına nasıl dokunulduğu önemlidir. Yumuşak dokunuşlar ve ıslak öpücükler ile tahrik edici olabilirsiniz. Sinir uçlarının yoğun olduğu bu bölgede kendinizi hissettirmeniz seviştiğiniz kadını tahrik edecektir. Yalnızca ön sevişme sırasında değil, seks anında da partnerinizi öperek seksi daha ateşli hale getirebilirsiniz.

Boyun ve kulaklar sinir uçlarının yoğun olduğu bölgelerdendir. Bu nedenle erojen noktalar arasında yer alırlar. Bu zevk noktalarını hafif dokunuşlarınızla, küçük öpücükleriniz ya da sıcak nefesinizle uyarabilir kadınınızı baştan çıkarabilirsiniz. Ön sevişme sırasında oldukça uyarıcı olan boyun bölgesinde ise dilinizi kullanmaktan çekinmemelisiniz.

Ateşli bir şekilde sevişme için karşınızdaki kadını olabildiğince çok tahrik etmek isteyeceksiniz. Bir kadını tahrik etmenin en önemli yollarından biri ense ve sırttan geçer. Ense ve sırt bölgesi, kadınların uyarılma noktaları arasında yer alıyor. Partnerinizin ensesinden başlayarak beline kadar olan kısmına ıslak öpücükler kondurarak ön sevişmeyi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Sırtına yavaşça masaj yapabilir, daha da önemlisi nefesinizi bu bölgeye verebilirsiniz. Bundan sonrası oldukça hızlı ve ateşli olacaktır.

Kadınların tahrik noktaları arasında yer alan bir başka bölge de bacak içleri. Vajinaya olan yakınlığı sebebiyle barındırdığı bol miktarda sinir ucu, bacak içlerini kadınların zevk aldığı noktalardan biri haline getiriyor. Parmaklarınızla aşağıdan başlayarak vajinaya doğru yapacağınız hafif dokunuşlar ise karşınızdaki kadının tahrik olmasına sebep olacaktır.

Kasıklar da vajinaya olan yakınlığı sebebiyle kadınlar için oldukça uyarıcı bir zevk noktasıdır. Parmaklarınızı bu bölgede gezdirebilir, küçük öpücükler kondurabilir ve yalayabilirsiniz.

Bir kadının göğüslerini okşadığınızda vücudu onu rahatlatan oksitosin hormonunu üretir. Rahatlamış olan kadının sevişirken alacağı haz da artacaktır. Göğüs uçlarına gelecek olursak, sevişme sırasında kadının tatlı bir acı duyduğu ve aynı zamanda tahrik olduğu bir zevk noktasıdır.

Kadınların birçoğu saçlarıyla oynanmasını ister çünkü kafa derisinde bulunan çok fazla sinir ucu vardır. Parmaklarınızla yapacağınız hafif bir masaj partnerinizi tahrik edebilir.

Related Posts

Kürtaj Nedir Bebek Aldırma Nasıl Yapılır Çeşitleri Nelerdir

Kürtaj bir tıp terimidir ve dölyatağının içini kazıyarak dölütü alma işlemine denir ,yani kişi hamile kaldıysa ve herhangi bir sebepten bebeği aldırması gerekiyorsa uzmanlar tarafından belirlenmiş resmi…

Vitamins

Español | 日本語 Summary Water-soluble biotin is an essential cofactor to enzymes in intermediary metabolism and a key regulator of gene expression. (More information) Both parenteral nutrition…

T.C. Anayasa Mahkemesi

Başkan : Kadir ÖZKAYA Üyeler : Engin YILDIRIM M. Emin KUZ Rıdvan GÜLEÇ Yıldız SEFERİNOĞLU Raportör : Ali Erdem ŞAHİN Başvurucu : Evrim SÖNMEZ Vekili : Av….