Hata
  • Bu görüntünün şablonu uygun değil. Lütfen bir site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

2012 KPSS Lisans

KPSS, 7-8 Temmuz 2012 tarihinde gerçekleştirildi. Adaylar sınava girdi soruları, cevapladı ve içlerinden başarılı olanlar atanacak. Sorunsuz bir sınav gerçekleşti. Siz buna inanıyor musunuz?

Gene sorular çalındı krizi gündeme damgasını vurdu. Doğru mudur yoksa yanlış mı bunu biz bilemiyoruz tabi. İddialara göre sorular çalındı ve öğrenciler Türkiye’nin en saygın kurumlarından olan ve şüpheye yer bırakmaması gereken ösym’ye güvenmiyor.

İddialar gösteriyor ki sınavda sorulan bazı soruları cemaat dersaneleri öğrencilerine deneme sınavı olarak uygulamış. Çok ciddi bir iddia çünkü eğer doğruysa binlerce kişinin hakkını yiyecekler.

Sınav zor muydu kolay mı bilinmez. Çünkü bu görecelidir ancak bilinen bir şey var oda öğrencilerin aklında gene bir soru işareti oluştu. Belki de gene çalınmıştır sorular ve sınav iptal edilir. Şimdi bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak. Ösym bu iddialarla ilgili ne diyecek.

Sınava hakkıyla girip bilgisiyle bir yerlere gelmeye çalışan tüm öğrencilere başarılar dileriz. Diğerlerine zaten diyecek bir şey yok.