Kadın Bir Erkeği Nasıl Ele Geçirir

Kadınların erkekleri ele geçirme ve avuçlarının içinde tutma formülleri aslında çok basittir. Yüzyıllardır değişmeyen bu taktikleri tüm erkekler bilmesine bilirler ama, kadınlar adeta bir dantel gibi sabırla bu taktikleri işleyip dururlar.
İşte, kadınların dilinden erkekleri bezdirme, kandırma ve ele geçirme taktikleri!...

 

Erkek” Oh! bile dese ne olduğunu sorun, ısrar edin..Cevap vermezse küsün.

Küçücük hatalarını büyütün, üç gün kadar konu, sadece o hata olsun. Onu arkadaşlarınıza şikayet edin, sonra da hıçkıra hıçkıra ağlayın.

Her tartışmada on yıl ya da gidebildiğiniz kadar geriye gidip, eski hatalarını yeni baştan konu edin. Hatasını hatırlayamazsanız kendisine sorun. Aman ağlamayı ihmal etmeyin.

Baktınız ki tartışmada haklı çıkmak üzere, tereddütsüz düşün bayılın ve ayılmadan önce de titreme krizi geçirin.

Siz bayıldığınızda sizden uzak bir yere gidip oturduysa, ayılınca neden sizinle ilgilenmediğini sorun. Kızın, onu suçlayın. Hatta tekrar bayılın.

Es kaza haklı ise hemen eski haksız olduğu olayları ona hatırlatın ki haklı olduğu olayı unutsun.

Eğer evliyseniz eve geldiğinde onu geceliğinizle karşılayın.

Dır dır çok önemli... Yapmayı ihmal etmeyin.

Her akşam cep telefonunun adres defterini kontol edin. Defalarca aynı numaraları sorun, ama açıklamalarıyla yetinmeyin bir de numarayı arayın. Karşınıza çıkan kişiye kim olduğunu ve partnerinizi nereden tanıdığını sorun. Patronu olsa bile...

İş yerine sık sık gidin ve oradaki insanlara onu şikayet edin. Ama ne olursa olsun hastayken, yukarıdakileri yapmaya ara verin ve onunla ilgilenin.

Kıskançlık yapın ama bundan hoşlanırsa asla kıskanmayın.

Bütün bunlara rağmen sizi sevmeye devam ediyorsa ve sevgiliyseniz ne yapıp edip hemen onunla evlenin!